Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Współpraca z OnlyHer

1. Współpraca z salonami OnlyHer

Masz pomysł na współpracę?
Możemy razem zorganizować wydarzenie, konkurs w mediach społecznościowych, możemy wypożyczyć niektóre produkty do sesji zdjęciowych. 
Napisz na sklep@onlyher.pl 
Lub zadzwoń: (+48)666955157

2. Warsztaty brafittingowe

Prowadzimy szkolenia, dotyczące tematyki brafittingu i prawidłowego doboru bielizny. W zależności od zapotrzebowania spotkania takie mogą mieć charakter pogadanki dla kilku osób w luźnej atmosferze, przez warsztaty, do wykładów dla szerszej publiczności.

Mogą to być spotkania, dotyczące podstaw brafittingu, jak i warsztaty o specjalistycznej tematyce (np. dotyczące doboru bielizny do uprawiania sportu bądź bielizny dla Amazonek). Podczas zajęć uczestniczki dowiedzą się, jak się prawidłowo zmierzyć i wyznaczyć odpowiedni rozmiar biustonosza. Opowiemy także, jaki wpływ na zdrowie i samopoczucie kobiety ma odpowiednio dobrany biustonosz. W zależności od charakteru spotkania - możliwe jest także wyznaczenie rozmiaru i rozpoznanie typu biustu każdej z uczestniczek.
Impreza integracyjna w firmie, event poświęcony zdrowiu, targi mody? Dostosujemy program spotkania do Twoich potrzeb i możliwości.
Skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny: sklep@onlyher.pl 

3. Szkolenia brafittingowe specjalistyczne

Jeśli myślisz o pracy w salonie z brafittingiem albo chcesz zdobyć specjalistyczną wiedzę o dobieraniu bielizny, która przyda Ci się w pracy np. fizjoterapeutki, stylistki, kosmetyczki – zerknij na stronę Akademii Profesjonalnego Brafittingu
Szkolenia prowadzą m.in. nasze brafitterki z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

4. Brafitting przy kawie

Chcesz zorganizować brafitting na luzie (towarzyszyć mu mogą zakupy) u siebie w domu/szkole/miejscu pracy? Możemy pomóc w organizacji takiego kobiecego spotkania dla grupy ok. 2-4 osób w miejscu, które sobie wybierzesz. 

Skontaktuj się z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny: sklep@onlyher.pl


5. Praca w salonach OnlyHer

Interesujesz się światem bielizny, znasz podstawy brafittingu i lubisz pracę z ludźmi? 

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu (we Wrocławiu lub Zabrzu), wyślij CV oraz list motywacyjny na adres agnieszka@onlyher.pl
Kiedy będziemy poszukiwać rąk do pracy, zwrócimy się do Ciebie w pierwszej kolejności!

 

pixel