Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O nas

WITAMY W SKLEPIE ONLYHER.PL

Pomysł na otwarcie sklepu z bielizną dla kobiet narodził się, gdy byłam w ciąży z moim synkiem. Okazało się bowiem, że mój pracodawca nie będzie chciał mojego powrotu do pracy po skończeniu urlopu macierzyńskiego... Po tym, jak ogarnął mnie strach o przyszłość, a kilka bezsennych nocy z rzędu dało mi mnóstwo czasu do myślenia, dotarło do mnie, że przez 10 lat robiłam coś, w czym byłam z pewnością dobra, ale przestało przynosić mi to satysfakcję. Wiele lat zajmowałam się sprzedażą skomplikowanych maszyn i tłumaczeniem z języka niemieckiego. A jeśli odnosiłam sukcesy w trudnej dla mnie branży, czemu nie spróbować czegoś, co jest bliższe kobiecie? 

Kiedy synek mocno kopał mnie od środka, a ciężki brzuch najłatwiej było usadowić na wygodnej kanapie przed komputerem, zdecydowałam, że powstanie sklep, w którym znajdą się wyłącznie marki bielizny rzadko lub wcale niedostępne w Polsce. Nawiązałam kontakty z wieloma zagranicznymi firmami, które zgodziły się podjąć współpracę. W menu po lewej stronie znajdziesz wszystkich producentów, których produkty ma w ofercie sklep onlyher.pl. 

Wciąż prowadzę rozmowy z nowymi producentami i postaram się sukcesywnie rozszerzać ofertę, tak, żebyś mogła tu wracać, gdy tylko zapragniesz. Jeśli znasz markę, której nie udało Ci się znaleźć w żadnym sklepie internetowym, a chciałabyś mieć możliwość kupienia jej w Polsce, skontaktuj się ze mną, a spróbuję zrobić co w mojej mocy. Wszelkie namiary znajdziesz w zakładce kontakt. 

Zachęcamy do wizyty w naszym sklepie i dzielenia się uwagami.

Przyjmujemy zarówno pochwały, sugestie, jak i krytykę.

Wszak tylko w ten sposób będziemy mogły wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stać się miejscem, do którego warto wracać!

Agnieszka Socha
pixel