Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

JAKI STANIK POD BIAŁĄ BLUZKĘ?

2016-02-26
JAKI STANIK POD BIAŁĄ BLUZKĘ?

Najchętniej wybieranym biustonoszem pod białe bluzki/sukienki jest biustonosz w kolorze białym. Czy to błąd? Cóż, to zależy. Obejrzyjcie, jakie efekty można osiągnąć różnymi biustonoszami pod tą samą koszulką :)

1. Biustonosz kolorowy


Biustonosz kolorowyBiustonosz kolorowy
Modelka ma na sobie mocno pomarańczową, miekką balkonetkę. To kolor niemalże neonowy. Oczywiście, że jest widoczny pod cienką, białą bluzką! Może to być zamierzony zabieg - uzyska się dzięki temu lekki, wakacyjny look. Do pracy w banku oczywiście się nie nada, ale kiedy chcemy się ubrać troszkę luźniej - jak najbardziej.

2. Biustonosz biały


Biustonosz białyBiustonosz biały
Biała bielizna najczęściej jest kupowana właśnie do noszenia pod białymi ubraniami. Wydaje się, że to oczywiste, że ten sam kolo będzie do siebie pasował i stanik pozostanie niewidoczny. Cóż - nieprawda!
Stanik, jak widzicie, wspaniale prześwituje spod białej koszulki. Jeśli poszukujecie niewidocznej bielizny (zwłaszcza jeśli macie elegancki dresscode w pracy) - poszukajcie czegoś innego.

Kiedy zatem wybrać biały biustonosz?
To bardzo uroczy, niewinny kolor, więc najczęściej jest kupowany przez przyszłe Panny Młode pod sukienkę. Sprawdzi się także pod nieco grubszymi ubraniami, niż nasza bluzka ze zdjęcia :) Poza tym biały ma swoje fanki - jest to pierwszy kolor, od którego zresztą wzięła nazwę "bielizna" :) Kojarzy się z czystością, prostotą. Właściwie nie ma powodów, żeby go unikać. Wszystko zależy od Waszych gustów.

3. Biustonosze w kolorze ciała


Cielisty to właśnie ten kolor, który polecamy, gdy bielizna ma być niewidoczna. Bo cóż innego będzie leżało, jak druga skóra, niż stanik w kolorze skóry?

Poniżej zobaczycie dwa cieliste biustonosze. Jeden z nich ma koronkowe miseczki, drugi jest całkiem gładki. Wybrałyśmy takie, bo często słyszmy w przymierzalniach obawy, że biustonosz koronkowy będzie się mocno odznaczał pod bluzką.
Niektóre wzory faktycznie "odciskają" się na obcisłych ubraniach, ale nie jest to jednak takie częste. Zobaczcie same:a) miseczki pokryte koronką

Biustonosz cielisty - koronkowyBiustonosz cielisty - koronkowy
Biustonosze koronkowe są miłe dla oka :) Panie spoglądają na nie i wzdychają "taki piękny, ale go nie mogę wziąć, bo będzie prześwitywał pod ubraniem". Chcemy udowodnić, że te obawy bywają bezpodstawne. Zobaczcie, jak wygląda pod naprawdę cienką bluzką taki stanik i porównajcie go z kolejnym.

b) miseczki gładkie

Biustonosz cielisty - gładkiBiustonosz cielisty - gładki
Ten biustonosz ma miseczki całkowicie gładkie. Widzicie różnicę? Bo my nie bardzo... Trzeba się naprawdę mocno przyjrzeć, żeby zauważyć, że na koronkowym faktycznie jest jakby więcej marszczeń... Więc jeśli podoba Wam się koronkowy, a taki "nudny" gładzioch nie bardzo - to zdecydujcie się raczej na koronkowy :)


I na koniec.

Zapewne spotkałyście się w życiu z opinią, że ramiączka stanika nie powinny wystawać spod ubrania i że sam stanik powinien być niewidoczny. Bo to tandetne, bezwstydne (czy co tam jeszcze...). My się z tym nie zgodzimy. Biustonosz to nie jest żadne "tabu" czy coś bezwstydnego, to jest po prostu część garderoby. W przypadku wielu kobiet - część garderoby niezbędna w codziennym życiu. Nie musimy się go wstydzić ani przesadnie ukrywać! Ubierajcie się po prostu tak, jak macie ochotę.

Chcecie, żeby był niewidoczny? Super!
Chcecie, żeby prześwitywał kolorem? Ekstra!Nawet możecie chcieć, żeby pełnił funkcję ozdobną (np. wyglądające spod bluzki koronki, dekoracyjne paseczki...).
Wszystko zależy od Waszej fantazji, bawcie się bielizną :)

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016

Polecane

Corin Virginia push up nude

Corin Virginia push up nude

230,00 zł brutto/1szt.
Elomi Matilda nude

Elomi Matilda nude

280,00 zł brutto/1szt.
Curvy Kate Victory nude

Curvy Kate Victory nude

260,00 zł brutto/1szt.
Freya Offbeat nude

Freya Offbeat nude

250,00 zł brutto/1szt.
pixel