Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dostawa i płatność

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty wysyłki zależą od metody płatności oraz wartości Twojego zamówienia. Niższe koszty wysyłki poniesiesz wybierając opcję zapłaty z góry (przelew na konto bankowe, przelew z płatności.pl lub kartą płatniczą). Możesz również skorzystać z opcji płatności przy odbiorze zarówno w przypadku przesyłek

InPost jak i firmą kurierską DPD

Jeśli Twoje zakupy przekroczą kwotę 500 zł, możliwa jest jedynie płatność z góry. Nie płacisz jednak wtedy za koszty przesyłki. 

 

WYSYŁKA DROGĄ KURIERSKĄ (DPD) - DOSTAWA ZAZWYCZAJ DO KOŃCA NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO)

 

DPD

 Wartość zamówienia

 Przedpłata

 Płatne przy odbiorze

0,00zł - 499,00

 15,00 zł

21,00 zł

500,00zł i więcej

 0,01 zł

 16,00 zł

 

WYSYŁKA ZA POMOCĄ INPOST (DOSTAWA DO 2 DNI ROBOCZYCH) 

Wybierając tę opcję, w koszyku zamówienia możesz wybrać jeden z 50 paczkomatów w Twojej okolicy. Jeśli chcesz skorzystać z paczkomatu, którego nie ma na liście - napisz to w uwagach do zamówienia. 
 

InPOST

 Ilość rzeczy zamówionych

 Przedpłata

 Płatne przy odbiorze

1-3

12 ZŁ 

BRAK

4 i więcej

 15 zł

BRAK

  
Zwroty:

Termin realizacji zamówienia

Zamówienia wysyłamy do Ciebie w dni robocze. Twoją przesyłkę wyślemy w ciągu jednego dnia od otrzymania potwierdzenia zamówienia (jeśli wybierzesz opcję za pobraniem), lub od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (jeśli wybierasz opcję przedpłaty na konto).


Zamówienia realizujemy wyłącznie w dni robocze.


Opcja wysyłki kurieriem oznacza, że zamówienie trafi do Ciebie zazwyczaj w następnym dniu roboczym po wysłaniu.

Przesyłki nadane InPostem docierają do naszych klientów zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania.

Każdy etap realizacji Twojego zamówienia możesz obserwować bezpośrednio na stronie naszego sklepu po zalogowaniu się na swoje konto.

W przypadku jakichkolwiek problemów z realizacją Twojego zamówienia, poinformujemy Cię o nich niezwłocznie e-mailem. Wtedy zdecydujesz czy chcesz zmodyfikować lub anulować Twoje zamówienie.


WYSYŁKI ZAGRANICZNE NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ

Koszt wysyłki zagranicznej uzależniony jest od ilości zamawianych sztuk. Tu możliwa jest jedynie przedpłata. Przesyłki zagraniczne wysyłamy wyłącznie Pocztą Polską - „priorytetem". Twoje zamówienie powinno zatem dotrzeć do Ciebie w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu nadania.POCZTA POLSKA

Ilość sztuk zamawianych

 Przedpłata

1-3

18,00 zł

4-6

25,00 zł

od 7

35,00 zł

 

Jeśli wybierzesz opcję dostawy zagranicznej wówczas przy wymianie poprosimy Cię o dopłatę kosztów ponownej wysyłki zgodnie z powyższą tabelą.

 

pixel